wtorek, 18 marca 2014

Informacja wstepna

Już niedługo pojawi się pierwszy post, którego tak naprawdę nie można nazwać prologiem. On był już dawno. Będzie to kontynuacja bloga -> KLIK
Z tego właśnie powodu w pierwszej notce, roboczo nazwanej przeze mnie "Zero" ukaże się krótkie streszczenie 38 notek, które napisałam dawno, dawno temu. Myślę, że teraz poziom historii będzie znacznie wyższy niż kilka lat temu. W końcu doszło mi doświadczenie. Zapraszam serdecznie:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz